RD Herz Šmartno : RK Krško 33:38 (20:22) Še korak bližje! (VIDEO)

RD Herz Šmartno : RK Krško 33:38 (20:22) Še korak bližje! (VIDEO) Foto: ePosavje.com

V 15. krogu 1.B slovenske rokometne lige so krški rokometaši zabeležili novi dve točki, z enajsto zmago so se na 2. mestu lestvice izenačili z vodilnimi Slovenjgrajčani. Prvo ekipo lige sicer tekma tega kroga čaka v soboto. Poročilo iz Šmartnega pri Litiji v nadaljevanju zapisa.

RD Herz Šmartno : RK Krško
33:38 (20:22)

Več sledi.

RD Herz Šmartno:
Sadar M., Žižek 1, Ribarič 4, Škrabanja 1, Cirar 2, Berglez 1, Justin 7, Bahovec 2, Zobarič 1, Muratovič, Sadar A. 2, Bučar, Avsec 7, Jerina, Kukovica, Žurga 5.

RK Krško:
Romih 1, Glogovšek 1, Dular, Škafar 4, Sobotič 9, Glaser 10, Kastelic 1, Bogolin, Rantah 4, Deržič, Novak 2, Mlakar 1, Vovk 1, Požeg, Ban 4, Blaževič.

Sedemmetrovke:
RD Herz Šmartno 2(3), RK Krško 3(3).

Izključitve:
RD Herz Šmartno 4 min, 12 min.

Še enajsta letošnja zmaga

Krčani so tako v Šmartnem pri Litiji prišli do letošnje enajste zmage. V prvem polčasu so gledalci videli zelo živahno igro, polčas se je končal z nevsakdanjim rezultatom 20:22, na krilih Nuclear Power Boysov pa so zeleni v drugem polčasu prednost uspeli še povišati in srečanje končali s petimi zadetki prednosti ter rezultatom 33:38. Pri Krčanih sta polovico zadetkov dosegla Glaser (10) in Sobotič (9).

Naslednjo soboto v domači dvorani

V 16. krogu 1. B rokometne lige vas krški rokometaši naslednjo soboto vabijo na tekmo s trboveljskim Rudarjem, srečanje bo v dvorani ŠC Krško - Sevnica ob 19. uri.